Automobilių supirkimas ir utilizacija – puikus sprendimas ir aplinkai, ir kišenei

19/04/2024

Žmonės dažnai susiduria su klausimu, ką daryti su senais, nereikalingais, aplinką teršiančiais automobiliais. Tokios transporto priemonės ne tik užima vietą kieme ar garaže, bet ir gali būti žalingos aplinkai. O kur dar nepatenkinti kaimynai – juk automobilis užima vietą, tačiau savo funkcijos neatlieka, todėl žmonių pasipiktinimas yra natūralus. Gera žinia ta, jog yra sprendimas, kuris gali padėti ne tik aplinkai, bet ir asmeniniam biudžetui – tai automobilių supirkimas ir utilizacija.

Aplinkai draugiškas sprendimas

Vienas iš pagrindinių automobilių utilizacijos pranašumų yra aplinkai palankus poveikis. Seni, aplinką teršiantys ar visiškai sugedę automobiliai gali tapti taršos šaltiniu, mat juose neretai būna kenksmingų medžiagų. Perdirbant ar utilizuojant šiuos automobilius, galima sumažinti neigiamą poveikį aplinkai. Kaip vyksta automobilių utilizavimas?

  • Automobilio išardymas/išrinkimas į dalis. Išardant automobilį, atskiri komponentai gali būti išskirti ir perdirbami atskirai.
  • Metalo ir plastiko perdirbimas. Metalo dalelės gali būti perdirbamos ir panaudojamos gamybos procesuose kaip antrinis žaliavų šaltinis. Plastiko dalelės taip pat gali būti perdirbamos į naujas prekes.
  • Alyvos ir kitų cheminių medžiagų pašalinimas. Jos būna pašalinamos iš automobilio ir neutralizuojamos pagal aplinkos apsaugos standartus.
  • Atliekų tvarkymas. Vėliau būna tvarkoma tai, kas negali būti perdirbta. Tokios atliekos utilizuojamos arba saugomos atitinkamose aikštelėse. Atliekos tvarkomos taip, kad minimaliai paveiktų gamtą.
  • Auto utilizavimas turi vykti laikantis aplinkos apsaugos ir teisės aktų reikalavimų.

Ekonomiškas sprendimas

Ar sutinkate, jog automobilių supirkimas ir utilizacija gali būti ir ekonomiškas sprendimas? Senas, aplinką teršiantis ir tik trumpam pataisomas automobilis reikalauja nemažai išlaidų: remontui, jo laikymui, o kartais net ir baudoms už netinkamą automobilio laikymą ar aplinkos teršimą.

Mūsų paslauga – auto supirkimas Klaipėdoje bei auto utilizavimas vyksta laikantis visų teisės aktų ir aplinkosaugos standartų reikalavimų. Tai yra itin svarbu, todėl tam skiriame itin daug dėmesio ir turime visus reikiamus sertifikatus.

Automobilių supirkimas Klaipėdoje

Jau žinome, kas yra automobilių utilizavimas, o kas yra automobilių supirkimas? Dažnai girdima sąvoka kartais gali būti apipinta įvairiais mitais, pavyzdžiui, jog supirkimui tinka tik tam tikri automobiliai ar pan.

Automobilių supirkimas yra procesas, kai įmonė ar individualus pirkėjas įsigyja automobilį iš jo dabartinio savininko už sutartą kainą. Tai gali būti beveik naujas, senas ar visiškai nebenaudojamas automobilis. Įvairios būklės, komplektacijos ir t.t.

Jeigu galvojate, jog Jūsų automobilis niekam nereikalingas, klystate – automobilių supirkimas Klaipėdoje priima labai įvairius automobilius.

Norime priminti, jog UAB "Versor" išrašo ENTP sunaikinimo pažymėjimą, kad būtų gauta APVA kompensacija. Viskas atliekama greitai, profesionaliai – klientui nebelieka rūpesčių.